OFERTY SPECJALNE
Bon 500 plus Boże Narodzenie w górach Sylwester w górach Jesień w Beskidach Pakiet Senior oferta dla oszczędnych wycieczka szkolna Biura Podróży
ATRAKCJE
atrakcje w okoicy mini spa Miejsce Przyjazne Rowerzystom wycieczki aktualności
PARTNERZY
Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy Ondraszek Ustrońnoclegi Ustrońnoclegi Nasz partner Nasz partner Nasz partner

Zielone Szkoły i kolonie w górach - Ustroń Wisła i okolice


Wycieczki szkolne to nie tylko wypoczynek- jest to także doskonały sposób na naukę. Lekcje historii i geografii w terenie, poznawanie zabytków przyrodniczych, odkrywanie nowych szlaków, podziwianie nieznanego piękna górskich zakątków– to wszystko pozostanie na długo w pamięci każdego ucznia. Oprócz tego, kolonie to również okazja do integracji z rówieśnikami oraz nabywania nowych doświadczeń i umiejętności.

Ondraszek w Ustroniu jest idealnym miejscem do organizacji zielonych szkół. W najbliższej okolicy oraz w sąsiednich miejscowościach Beskidu Śląskiego– takich jak Wisła, Koniaków, Istebna, Szczyrk, Cieszyn, Brenna– czeka na Państwa mnóstwo atrakcji, zarówno dla młodszych jak i starszych dzieci, m.in.: Leśny Park Niespodzianek, Muzeum Chirurgii, Kolej Linowa Czantoria, Chata Chlebowa, Kozia Zagroda, galeria trofeów Adama Małysza w Wiśle, park linowy, rollercoaster, dom strachów, ścianka wspinaczkowa, planetarium, baseny, park wodny i wiele innych.

W naszym ośrodku wypoczynkowym grupy szkolne mogą korzystać z bilardu, tenisa stołowego, siłowni, boiska do badmintona, boiska do siatkówki, mini placu zabaw dla dzieci oraz sal do realizacji różnego typu zajęć. Wokół budynku znajdują się 2ha terenu zielonego, na którym można przeprowadzać zabawy sprawnościowe i gry integracyjne, a także zaplanować grilla lub ognisko. Na miejscu istnieje także możliwość zorganizowania dyskoteki dla grupy młodzieży, bądź wieczorów filmowych.

Na życzenie przygotujemy pełny plan wykorzystania wolnego czasu podczas zielonej szkoły w naszym Ośrodku.

Oprócz tanich noclegów w malowniczej dzielnicy Ustronia, niedalekim sąsiedztwie Wisły, oferujemy Państwu smaczną, domową kuchnię i zróżnicowane, pełnowartościowe posiłki przygotowane według norm żywieniowych Instytutu Żywności i Żywienia dla dzieci i młodzieży w wieku szkolnym. Realizujemy różnego rodzaju diety, przygotowane według zaleceń lekarza.  

Koordynujemy pobyty zarówno jednodniowe, jak również wyjazdy tygodniowe i kolonie dwutygodniowe. Pełną kalkulację dostosujemy do Państwa potrzeb i życzeń. Jesteśmy elastyczni, potrafimy się dopasować do budżetu na realizację wyjazdu.

Posiadamy pozytywną opinię Państwowej Straży Pożarnej, która zezwala na organizację wypoczynku dzieci i młodzieży w naszym Ośrodku.

Serdecznie zapraszamy wszystkie szkoły, nie tylko z okolic Śląska, ale i ze wszystkich regionów Polski. Organizujemy także wyjazdy i obozy studenckie, obozy sportowe, obozy językowe i taneczne. 

 

Kontakt: 

tel.: 691 985 652
e-mail: barbara.haratyk@ondraszek.pl

 

GALERIA
KONTAKT
43-450 Ustroń k. Wisła
ul. Stroma 7
tel.: 33 854 35 80
kom.: 601 700 247
recepcja@ondraszek.pl
Nr konta bankowego:
96 1050 1096 1000 0090 6993 6376
Jak do nas dotrzeć