OFERTY SPECJALNE
Bon 500 plus Boże Narodzenie w górach Sylwester w górach Jesień w Beskidach Pakiet Senior oferta dla oszczędnych wycieczka szkolna Biura Podróży
ATRAKCJE
atrakcje w okoicy mini spa Miejsce Przyjazne Rowerzystom wycieczki aktualności
PARTNERZY
Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy Ondraszek Ustrońnoclegi Ustrońnoclegi Nasz partner Nasz partner Nasz partner

Wigilia Firmowa

Wigilia i Boże Narodzenie to magiczny czas spotkań z bliskimi, doskonała okazja do wyciszenia i oddechu od zgiełku dnia codziennego. Dlatego też w wielu firmach tradycją stała się organizacja Wigilii Firmowej.

Spotkanie Wigilijne to wyjątkowy moment by podsumować rok i pogratulować sobie dokonanych osiągnięć, wzmocnić więzi z pracownikami, a także podziękować za zaangażowanie w pracę i motywować do dalszych działań.

Na ten szczególny dzień przygotowaliśmy dla Państwa specjalne menu. Tradycyjne potrawy wigilijne oraz specjały kuchni regionalnej w połączeniu z delikatnymi dźwiękami kolęd sprawią, że wszyscy poczują atmosferę nadchodzących Świąt.

Podczas kolacji istnieje możliwość organizacji szeregu atrakcji dopasowanych do Państwa indywidualnych potrzeb, np. występ kapeli góralskiej, wspólne kolędowanie, lub kulig z pochodniami i grzanym winem.

Serdecznie zapraszamy do zorganizowania Świątecznego Spotkania Firmowego w Ośrodku Szkoleniowo- Wypoczynkowym Ondraszek w Ustroniu. Dołożymy wszelkich starań, aby spędzili Państwo ten czas jak najprzyjemniej, a towarzyszące spotkaniu pozytywne emocje pozwoliły Państwu z optymizmem wkroczyć w Nowy Rok.

 

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty!

Kontakt:

tel.: 691 985 652
e-mail: barbara.haratyk@ondraszek.pl


GALERIA
KONTAKT
43-450 Ustroń k. Wisła
ul. Stroma 7
tel.: 33 854 35 80
kom.: 601 700 247
recepcja@ondraszek.pl
Nr konta bankowego:
96 1050 1096 1000 0090 6993 6376
Jak do nas dotrzeć