OFERTY SPECJALNE
Bon 500 plus Boże Narodzenie w górach Sylwester w górach Jesień w Beskidach Pakiet Senior oferta dla oszczędnych wycieczka szkolna Biura Podróży
ATRAKCJE
atrakcje w okoicy mini spa Miejsce Przyjazne Rowerzystom wycieczki aktualności
PARTNERZY
Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy Ondraszek Ustrońnoclegi Ustrońnoclegi Nasz partner Nasz partner Nasz partner

Firmowe Imprezy Integracyjne Ustroń

         

Imprezy plenerowe, pikniki firmowe, 
eventy, team building, integracja, bale firmowe oraz bankiety.


Naszym niewątpliwym atutem jest wieloletnie doświadczenie w organizacji imprez integracyjnych oraz spotkań teambuildingowych dla firm. Zapewniamy kompleksową aranżację oraz koordynację, zaczynając od zaplanowania aż po najdrobniejsze detale całego eventu.

Wybór naszego Ośrodka gwarantuje niezapomnianą zabawę dostosowaną do oczekiwań klienta. Wyjazd pozwoli pracownikom Państwa firmy oderwać się od codziennych stresów, odpocząć od natłoku obowiązków oraz zapewni lepszą integrację i motywację całego zespołu.


ONDRASZEK OFERUJE PAŃSTWU:

- noclegi w komfortowych pokojach z pełnym węzłem sanitarnym i pięknym widokiem na góry

- stylową „Salę u Zbója Ondraszka”, pozwalającą na zorganizowanie imprezy integracyjnej nawet dla 140 osób

- smakowite menu kolacji bankietowej z szeroką gamą potraw do wyboru  

- miejsce do urządzenia grilla wraz z zadaszoną wiatą

- 2 ha terenu zielonego wokół budynku na przeprowadzenie dodatkowych atrakcji

 

Pod okiem naszych pilotów i przewodników będą Państwo mogli wspólnie poznać nowe zakątki całego Beskidu Śląskiego, nie tylko Ustronia, ale także okolicznych miejscowości, takich jak Wisła, Szczyrk, Brenna, Cieszyn, Koniaków, Istebna i wiele innych.

Tematykę imprezy mogą Państwo wybrać z bazy przetestowanych już scenariuszy, lub wprowadzić własny pomysł na spotkanie. Jesteśmy otwarci na Państwa sugestie.

 

PRZYKŁADOWE PROPOZYCJE INTEGRACJI:

Akademia Jamesa Bonda OO7

Zapraszamy Państwa do udziału w niecodziennej przygodzie, Akademii Jamesa Bonda. Grupa zostanie podzielona na mniejsze zespoły, które będą rywalizowały z sobą o tytuł „Agenta 007”. Spośród wszystkich konkurujących grup, tylko najlepsi otrzymają zaszczytna licencję oraz wspaniały puchar. Zdobycie tytułu „Agentów Jej Królewskiej Mości”  łączy się jednak z koniecznością pokonania trudnych zadań i opanowania fundamentalnych umiejętności jakimi powinien posługiwać się prawdziwy brytyjski szpieg. Tak więc każda z drużyn będzie musiała wykazać się  umiejętnościami w różnych konkurencjach sprawnościowych.

Park linowy

Zadaniem zespołu będzie pokonanie toru przeszkód na wysokości, składającego się z przeszkód takich jak mosty birmańskie, tybetańskie, latające belki, tyrolki, pionowe sieci, ruchome kładki i wiele innych. Oceniana będzie ilość pokonanych wspólnie przez grupę elementów. Zanim jednak ktokolwiek wejdzie na wysokość, weźmie udział w szkoleniu z zasad posługiwania się sprzętem alpinistycznym takim jak lonża, bloczek zjazdowy, uprząż itp.

Turniej strzelecki

Uczestnicy wezmą udział w cieszącym się dużą popularnością turnieju strzeleckim. Konkursy celności zostaną rozszerzone o dodatkowe konkurencje takie jak: strzelanie z karabinków pneumatycznych do tarcz, strzelanie z pistoletu oraz strzelanie z łuku. Zajęcia poprowadzi aktualny wicemistrz Polski.

„Mount Everest”

Atrakcja tylko dla odważnych. Konkurencją będzie wspinaczka na 16 metrową nadrzewną ściankę wspinaczkową. Należy stanąć na jej szczycie i rozłożywszy ręce w bok doskoczyć pionowo w dół.

Zimowa przygoda

Grupa, podzielona na 2 mniejsze zespoły, otrzymuje list, wzywający ich do udziału w poszukiwaniach ukrytego od wielu lat skarbu. Uczestnicy wyposażeni w odpowiedni sprzęt (rakiety śnieżne, ochraniacze przeciwśniegowe, kijki, liny, uprzęże) wyruszą w teren, gdzie będą odnajdowali punkty, zaznaczone na starej mapie. W niektórych miejscach znajdą wskazówki, które należy zapamiętać, w innych zostaną wyznaczone im zadania, za zrealizowanie, których otrzymają dalsze informacje prowadzące ich do skarbu. Po zgromadzeniu wszystkich danych obie grupy połączą swe siły, aby odnaleźć skarb. W programie- marsz na orientację w rakietach śnieżnych, pokonanie olbrzymiej sieci rozwieszonej pomiędzy drzewami, przeprawa przez pole lodowe, zbudowanie szałasu, wysokościowy tor przeszkód i wiele innych.

Kulig Beskidzki Doliną Białej Wisełki

W programie: przejazd autokarem do Wisły Czarne, po drodze można zobaczyć Zameczek Prezydencki RP oraz zbiornik na Jeziorze Czerniańskim. W Wiśle Czarne przesiadka zaprzęgi konne i przejazd malowniczą trasą w głąb Doliny Białej Wisełki, najpiękniejszej doliny u podnóża Baraniej Góry. Przyjazd do koliby góralskiej, a następnie biesiada  z pieczeniem kiełbasek, poczęstunek góralskim trunkiem oraz występy akordeonisty lub kapeli góralskiej.

Wieczór zbójecki

Imprezę umilać będzie muzyka góralska na żywo, a także występy z góralskimi kawałami i opowiastkami oraz różnego rodzaju zbójeckie zabawy. Czeka na Państwa także konkurencja – „5 prac Janosika”.

Podchody

Atrakcja zostanie rozegrana w terenie leśnym przy Ośrodku. Grupa zostanie podzielona na dwie drużyny, każda z nich będzie miała do pokonania jednakową trasę, na której będą czekały takie same zadania. Zadania będą miały charakter  intelektualno– siłowo– zabawowy. Wśród propozycji znajdzie się: quiz na temat okolicy, transport przedmiotów za pomocą windy linowej, budowa micro szałasu  oraz  wiele innych.

Offroad

Do Państwa dyspozycji zostaną oddane samochody  do jazdy terenowej, lub quady, którymi klient może przemierzyć specjalnie przygotowany tor jako kierowca lub pasażer.

Kula Zorba

3 metrowa kula sferyczna wypełniona powietrzem, która stacza się wraz z klientem ze 100 metrowego stoku dostarczając niezapomnianych wrażeń. Dodatkową opcją jest realizacja atrakcji na płaskim terenie gdzie osoba biegnie w kuli pokonując wyznaczony tor.

Paintball

Rozgrywki drużynowe na specjalnie przygotowanym terenie lub dmuchanym poligonie, doskonała atrakcja dla całej grupy.  

 

Oprócz atrakcji wyżej wymienionych, istnieje także możliwość zorganizowania imprez tematycznych. Na życzenie przygotowujemy również program okolicznych wycieczek krajoznawczych po Wiśle, Koniakowie, Istebnej, Szczyrku, Pszczynie a także troszkę dalszych - do Wiednia, Czech i na Węgry.

 

Jeśli mają Państwo jakieś pytania, bądź gotowe pomysły do zrealizowania - zapraszamy do kontaktu z nami:

tel.: 691 985 652
e-mail: barbara.haratyk@ondraszek.pl

GALERIA
KONTAKT
43-450 Ustroń k. Wisła
ul. Stroma 7
tel.: 33 854 35 80
kom.: 601 700 247
recepcja@ondraszek.pl
Nr konta bankowego:
96 1050 1096 1000 0090 6993 6376
Jak do nas dotrzeć